Infolitik TIBCO Digital Insight Etkinlik - Connected Intelligence

TIBCO DIGITAL INSIGHT

Etkinlik ajandasına erişmek için tıklayınız.

Dijitalleşme, nesnelerin interneti, büyük veri gibi bir çok kavramın yarattığı bu girdap da farklı bir etkinliğe katılmak ister misiniz?  Sadece 1 dk lik daveti videomuz ile etkinlik hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Dijital transformasyon ve daha akıllı iş yapmanın yollarını aramak, şüphesiz yakın dönemde tüm kurumların ve yöneticilerin ajandalarında en başta yer alıyor.

TIBCO Software Inc. ve INFOLITIK, benzerlerinden çok farklı bir etkinlik için yola çıkarak sizlere harcadığınız zamana fazlası ile değecek içerik ve konsantrasyonda bir etkinlik düzenliyor.

Sürekli inovasyon vizyonu ile yolan çıkan TIBCO Software, iş ağınızda bulunan veriye dayalı tüm partileri hızlı ve basit dijital tekniklerle bağlarken, paha biçilmez bu veri hazinesini tabana yayılmış zeka ve analitikler ile ortaya çıkarıp rekabette fark yaratmanızı sağlıyor. İşinizin her seviyesinde sürekli gelişime ve çevikliğe ihtiyacı olan iş teknolojilerini içselleştirerek, endüstrinizin hızına ayak uydurup liderliği sürüklemeniz için size iş birliği sunuyor.

Etkinliğimize katılarak;

  • Hangi pratik uygulamaların şirketinizin dijital transformasyonunu stratejik, teknik ve liderlik açısından desteklediğini,
  • Konularının uzmanları olan TIBCO bölge yöneticilerinin, global başarı öykülerinden yola çıkarak sundukları önerileri ve gerekli elementleri,
  • Farklı sektör ve iş teknolojilerini içeren analitik ve entegrasyon tabanlı yerel başarı öykülerini,
  • Veri bilimini ve büyük veri analitik dünyasını demokratikleştirememenin ikilemini yaşayan kurumların, basit ve etkin yaklaşımlarla algoritmik iş yapmaya nasıl geçebileceklerini öğrenebilirsiniz.

Detaylı ajandayı görmek için tıklayınız.

Kayıt talebinizi yaptırarak, Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek ve limitli katılımcıya sunulacak  bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Kaydınız sonrası sizlere dönüş yapıyor olacağız.
Etkinliğimizde görüşmek üzere,
INFOLITIK YAZILIM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş