09.11.2017 – Tahminleyici Bakım: Analitiklerin Endüstrileşmesi Webinar Kaydı

Genel Bakış:

Nesnelerin interneti (IoT) ile birleştirilmiş makine öğrenmesi, ileri analitikler dünyasında son zamanlardaki en önemli, fakat olması gerekenin çok altında faydalanılan bir evrim olarak karşımıza çıkıyor.Örneğin üretim sektörünün,enerji ve lojistik sektörüne göre çok daha az faydalanabildiğini görüyoruz. Görünmeyen ilişkilerin üstünü açarak rekabetçi avantaj sağlayabilir, zamanlama ve optimum çözümlerin oluşturulmasını hassas tahminlerle yapabilir kompleks üretim problemlerinin çözümlenmesine dair zorlukların önüne rahatlıkla geçebilirsiniz.

Bu webinar aşağıdaki konularda size genel bilgi sağlamak içindir:

  • Kestirimci Bakım: Bakım gereksinimini alt bileşenlere böldüğümüzde: ürün/ekipman kalitesinin ürün artık veya hatalı üretimlerdeki etkisi nedir?
  • Katılımcı Ortak Akıl: Endüstriyel makinelerin veya üretim hatlarını kullanabilmenin asıl faydasının, öngörülerin  gerçek olarak tahmin edilmesi ve anlaşılması için gerekli veri üretimi midir?

Paylaşacağımız gerçek demo örneklerin yardımıyla, Vestas rüzgar türbin üretimi,Mercedes Petronas ve Hollanda Demiryolu İşletmesi gibi alanınında lider şirketlerin kestirimci bakımda nasıl nihai başarıya ulaştıklarını öğreneceksiniz.